stavebko

STAVEBNI SPOŘENI v dnešní době! .. Na co!?

Taky o tom přemýšlíte?  Státní  podpora není co bývala , úrok no o tom  ani nemluvím a starší smlouvy s vyšším úrokem spořitelny ruší.

 Náš život se skládá z roků, měsíců, dní, ale i menších a větších událostí. Narození dítěte, školka, základní, střední, vysoká  škola, koupě nemovitosti, rekonstrukce, dovolené, splnění svých snů a přání.

Na co šetříte?

Nevím jak u Vás, ale když šetřím peníze doma, tak se vždy najde na co je pak potřebuji – mají něco ve slevě, nebylo by špatné koupit to a to (i když to zrovna nutně nepotřebuji), však já si to jen vypůjčím a pak to tam vrátím. Rok se  s rokem sejde a já zjistím, že ta pokladnička šla otevřít a tudíž našetřeno nic moc. Poznáváte to? Ale co když do té mé pokladničky nebudu dávat sama, ale mohl by mi někdo pomoc , ale trochu by na mne dohlížel, jako starostlivý rodič ať to neutratím za to co tak moc nepotřebuji………. JUPIII – řešení je tady, je to stavební spoření, kde mi pomáhá jak Ministerstvo financí státní podporou, tak spořitelna úrokem, a proč nevyužít jejich natažené dlaně?…. A vidíte to …. Ta vysněná dovolená u moře,  nová kuchyňská linka, ty rozzářené oči dcery/syna, když uvidí svůj pokojíček..

Spoření pro děti

Když jsem začínala působit v oblasti stavebního spoření narodila se kamarádce dcera. Založily jsme stavební spoření,  kam si posílala peníze, které dostala při různých příležitostech, přece jenom z mateřské a jednoho platu nebylo moc na vyskakování. Za pět let po vánocích jsme se s kamarádkou sešly na kávičce a vykládaly. Kamarádka vykládala jak jim to teď začne – dcera měla nastoupit v září do školy a  teď jsem slyšela: „To si nedovedeš představit co to všechno stojí? Cvičky, aktovka, pastelky, nový psací stůl, obaly ….“. No co Vám budu povídat ten seznam byl docela dlouhý. Na tváři kamarádky  bylo vidět nadšení, že dcera nastupuje do školy, ale zároveň obavy z čeho to všechno pořídí.  Přála bych Vám vidět, ten obličej, když jsem ji řekla: „Co by říkala, kdybych pro ni ty peníze měla!“ Kamarádka si, ale na to vše vlastně našetřila sama, stavební spoření mělo za čtyři měsíce dovršit šestiletou vázací dobu a tak jsme mohly napsat výpověď . Peníze došly ještě před prázdninami a rodina kamarádky si s klidem úžívali zařizování pokojíčku a pořizování nových věcí do školy.

A víte co se stane třikrát po šesti letech? ANO, máte perfektní dar pro své dítě do jeho zletilosti Vaše dítě má nádherný dar od Vás, základ pro koupi svého vysněného domu, bytu…. Rekonstrukci domku po babičce…. Nebo na letenku  pro studium v zahraničí.

V případě bližších informací jsem Vám k dispozici na tel. Č. 773014044 nebo emailu