O mně

V roce 2004 jsem si koupila baráček – bývalou hospodu a  začala ji pomocí rodiny a přátel rekonstruovat. Při této přiležitosti jsem se poprvé setkala s prací finančního poradce, když jsem potřebovala peníze na koupi a neměla ani korunu v kapse. Měla jsem pouze velké odhodlání vybudovat si své místo, kde se budu moci schovat , když budu unavená a užívat si slastí „domova“.

Hned první rok jsem zjistila, že můj sen mít svůj baráček se splnil, ale za poměrně vysokou cenu. Poradce (který dnes už není poradcem) myslel více na svou kapsu než jestli je to všechno potřeba a zda to vše zvládnu splácet. Začala jsem se více zajímat o tuto oblast a i když tenkrát nebyly takové možnosti jako dnes, podařilo se mi své platby snížit skoro napolovinu.

Měla jsem svůj domeček, pracovala jsem v notářské kanceláři a abych mohla zvelebovat a užívat si, přivydělávala jsem si . Většinou to bylo tak, že jsem se v něčem shlédla a pak, abych si to mohla pořídit nabízela jsem tyto výrobky sama: úžasný Thermomix od společnosti Vorverk, bez kterého dnes nedám ani ránu, zařízení do kuchyně – misky, podložky, hrnce, nože od firmy Tuperwarre, úvěry a pojištění – kde jsem mohla využívat i své zkušenosti. Své přivýdělky jsem brala jako relaxaci a vzhledem k tomu, že vždy šlo o něco co pro mne něco znamenalo, byla to vždy zábava. Až jsem si pořídila co se mi líbilo  co jsem chtěla, šla jsem o „dům dál“ .

Život je změna

A jak se říká život je změna, seznámila jsem se s partnerem při svém koníčku – rybách a já zjistila, že „nikdy neříkej  nikdy“.  I když jsem si myslela, že v domečku, který jsem si pořídila budu až do smrti, život to změnil. Partner byl ochotný odejít za mnou do Jihlavy, ale po zvážení všech variant, jsem se já rozhodla odejít za ním. Bylo hodně lidí známých i neznámých, co mi říkali, že jsem se zbláznila, ve čtyřiceti odejít z města na vesnici, od přátel ….do míst , kde nikoho a nic neznám a z práce na dobu neurčitou (jistou) do oblasti, kde práce není.

Neříkám, že rozhodnutí bylo lehké, ale vzhledem k tomu, že v domku partnera byla babička,  která už patří ke starší generaci, sama být nemohla a brát ji z jejího prostředí nepřipadalo v úvahu, změnila jsem  život „kancelářské myšky“ za osobu samostatně výdělečně činnou.

Neříkám, že je jednoduché všechno takto nechat za sebou a začít znovu, ale jde to. Ze začátku tíž, ale každým dnem je to jednoduší. Začala jsem se naplno věnovat oboru, který mne bavil  – plnit sny a přání lidem okolo.

V roce 2012 jsem otevřela kancelář spolu s kolegou v Moravských Budějovicích. Tu jsme v letošním roce zavřeli a já začala působit v kanceláři v Třebíči. Pro mé klienty z oblasti Moravských Budějovice se nic nezměnilo, jezdím za nimi a nikdo si nemusí brát dovolenou nebo někam jezdit, aby vyřešil záležitosti, s kterými mu mohu pomoci.

S partnerem zvelebujeme domek, kde si naplno mohu zařádit co se týká zahradničení a renovování starých věcí. Ale našemu společnému koníčku   – rybaření se věnujeme stále a já k tomu začala přičichávat“ k partnerovu koníčku – myslivosti.

Vzhledem k tomu, že ušetřit chceme  všichni, nabízím pomoc i s nejvhodnějším řešení energetických potřeb – osvětlení, voda, vytápění, elektrická energie a plyn.

Ve své práci využívám nejen své vlastní zkušenosti, ale své vědomosti si i stále zdokonalují na různých webinářích, seminářích, kurzech. Jak se říká člověk se učí celý život a v dnešním vývoji to ani jinak nejde.

Mým motem je „ Problém neexistuje, pouze řešení, které je někdy lehčí, někdy složitější. Vše se dá ale vyřešit!“ To co dnes vypadá jako nepřekonatelný problém za rok už ani nedokážeme pojmenovat natož říci podrobnosti