domeček

Splněný sen

Nedávno jsme se sešly s kamarádkou po dlouhé době a ani jedné se pusa nezavřela. To víte, když se nevidíte pár let, tak je co si říci.  Já vykládala všechny ty změny v mé životě – stěhování, nová práce, nové přátelé, rekonstrukce domečku a hlavně mé největší záliby – zahrady.

Kamarádka si povzdychla, že je vidět, že jsem šťastná a spokojená, což jsem mohla velmi ráda potvrdit. Ji prý něco chybí. Nechápala jsem, protože má dvě krásné děti, nádherný vztah s manželem, o peníze se nikdy nemusela bát, bydleli u jejich rodičů, z mého pohledu jsem si myslela, že zrovna ji ji nemůže nic chybět. V tom se kamarádka rozpovídala: „Víš, jak jsem vždy snila o domečku kde je kuchyň propojená s obývákem, v obyváku krb, svou malou místnost,

kam se mohu schovat, když budu chtít být sama, kde si  budu malovat, šít, číst………“ No obě jsme se zasnili a zavzpomínali na dobu, kdy jsme jako patnáctileté seděli naproti vilové čtvrti v Jihlavě a vymýšleli, co v kterém baráčku mají a kde bychom chtěly bydlet my.

Je jen na nás co se svým životem uděláme, nejsou žádné šablony, co je správné a co ne. Jsme tady docela krátce a tak by to mělo být našim cílem plnit si své sny a přání. Někdy je ta cesta ke splnění těžší, ale vždy se dá všechno vyřešit. V dnešní době je nejlepší čas si vzít úvěr a nabídka domečku je taky velmi pestrá. Při pořízení našeho nového domova máme zase několik možností. Můžeme si koupit již něco postaveného co se nám líbí anebo si necháme postavit domek přesně podle našich představ.

Mezitím se do toho kamarádka s manželem tak zabraly, že mi za týden volala v deset večer, že už to má. To víte, hned mi to nedošlo, ale našli si svůj vysněný dům se zahradou, který měl přesně TO CO chtěla kamarádka i to co se líbilo manželovi.

Monika

Největší strach kamarádky a jejího manžela bylo z papírování. ALE OD TOHO JSEM TU JÁ. Slovo dalo slovo a já pomohla své kamarádce splnit sen.

Patřím k těm bláznům, které papíry miluji a nevadí jim, takže na základě plné moci jsem vyřídila vše pro úvěr v rámci stavebního spoření HYPOSPLÁTKA. Výhoda úvěru spojeného se stavebním spoření je svoboda. Tedy, že máte určenou pouze „podlahu splátek“, ale strop si určujete sami. Víte úrokovou sazbu až do konce splácení a ve Vašich rukách je i to kolik přeplatíte, či jak dlouho budete platit.

Dnes za nimi chodím do jejich domečku, který jsme i pojistili, aby byly připraveni na všechny záludnosti našich životů.

A víte co mne docela pobavilo. Při poslední návštěvě mi jejich desetiletá dcera říká: „Teto, a když si splnila přání mamce, splníš ho i mě?“

ANO, SPLNÍM HO I VÁM

       Máte svůj vysněný dům, ale skutečnost je jiná. Jsem tu i pro Vás, zavolejte na t.č. 73014044 nebo napište do formuláře zde. Moc ráda Vám pomohu se splněním Vašeho snu. Plňte si své sny, život je hned krásnější a zábavnější a Vy se budete těšit z každého dne.