Spoření

1. Stavební spoření

Na našem trhu je plno možností spoření, jedním z nich je také stavební spoření, které tolik nepodléhá finančnímu trhu. Úrok, který podepíšete při založení smlouvy, máte garantovaný minimálně na dobu vázací doby, tedy na dobu šesti let. Stavební spoření tak patří i dnes mezi nejbezpečnější finanční produkty i díky tomu, že vklady jsou ze zákona pojištěny, a to až do výše 100.000,-EUR.

Hned od založení víme nejen úrokovou sazbu spoření, ale také víme dopředu úrokové podmínky pro případný řádný úvěr ze stavebního spoření. A kromě našich vložených peněz, nám na účet přibude i úrok a státní podpora. Díky uspořeným financím tak můžeme získat od státu příspěvek 10% z ročně uspořené částky, a to až 2000Kč.

kalkulačka

Po vázací době, tedy po šesti letech také tyto prostředky už můžete použít na cokoliv – zajistit si stáří, podpořit děti ve vzdělání nebo jim usnadnit start do života nebo si splnit sen v podobě nového auta, krásné dovolené, koupit si něco hezkého buď na sebe nebo si zútulnit svůj dům něčím vytouženým.

Stavební spoření lze také ovládat i přes internetový servis a tím mít přehled o svém účtu, stavu úvěru, nejnovějších aktualitách nebo se lze velmi snadno spojit i se svým finančním poradcem.

Spoření je pouze jednou z částí stavebního spoření. V současné době již začíná plnit stavební spoření svůj původní účel, tedy jako podklad k tomu, abyste si po čase mohli vzít úvěr na rekonstrukci či pořízení nového bydlení. Díky úvěrovému tarifu si zajistíte nejlepší možné podmínky s garantovanou úrokovou sazbou.

Zaujalo Vás to?   V případě jakéhokoliv dotazu, zavolejte. Vy se s tím zbytečně budete trápit a já Vám můžu hned dát odpověď. Volejte 773 014 044 nebo pište na kontaktní formulář zde.

2. Podílové fondy

Podílové fondy mohou být vhodnou alternativou pro uložení vašich úspor. Můžete s nimi dosáhnout lepšího zhodnocení než na spořicích účtech nebo termínovaných vkladech.

fondy

Ovšem každá investice s sebou nese určitá rizika. Investice s vyšším potenciálním výnosem jsou obvykle spojené i s vyšším rizikem. Výnos není předem znám – předchozí výkonnost fondu nezaručuje stejnou výkonnost i v budoucím období. Investice nejsou ze zákona pojištěny na rozdíl od bankovních vkladů.

Zaujalo Vás to.   V případě jakéhokoliv dotazu, zavolejte. Vy se s tím zbytečně budete trápit a já Vám můžu hned dát odpověď. Volejte 773 014 044 nebo pište na kontaktní formulář zde.

3. Bankovní ÚČET, KARTY

Kreditní karta

Kreditní karta je moderní platební nástroj, který vám kromě pohodlného a bezpečného placení poskytne množství dalších výhod. Zaplatíte-li za zboží nebo službu kreditní kartou, platíte penězi banky a ne svými. Své finance zatím můžete zhodnocovat a předejdete tak jejich možnému zneužití. Ke kartě také můžete získat atraktivní slevy u obchodníků, pojištění, které vás ochrání v různých situacích.

platební karta

Díky pravidelným měsíčním výpisům máte navíc o svých platbách vždy přehled. Můžete si kartu také propojit s účtem u Raiffeisenbank a získat online přístup přes web či aplikaci v mobilním telefonu

Díky své kreditní kartě a bezúročnému období nemusíte odkládat své nákupy. Kupte si po čem toužíte ještě dnes.

Bankovní účet (Konto)

Konto je osobní běžný účet pro občana od Raiffeisenbank s aktuální nabídkou dvou cenových programů, který kompletně pečuje o vaše finance:

  • eKonto KOMPLET – transparentní poplatek – měsíční paušál 129 Kč při splnění podmínek aktivity
  • eKonto SMART – účet zdarma – měsíční paušál 0 Kč při splnění podmínek aktivity

Zaujalo Vás to?   V případě jakéhokoliv dotazu, zavolejte. Vy se s tím zbytečně budete trápit a já Vám můžu hned dát odpověď. Volejte 773 014 044 nebo pište na kontaktní formulář zde.